Shitblerje / Qera Kategoria Agjensia
Qyteti Çmimi Siperfaqja ne m²


Shitet Apartament 1+1 Tek Uji I Ftohte Prane Rrapit Ne Vlore. Shitet Apartament 2+1 Tek Kalaja Ne Vlore Me Cmim 420 Euro/m2. Shitet Garzoniere Me 440 Eur/m2 Apartament 1+1 me siperfaqe 30.2 m2.
Rruga Qemal Stafa, Pazari i ri, Pallati Mulleteve, Apartament 4+1, 150.0 m², Çmimi i diskutueshem. Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, dhe 100 m para shkolles “Viktor Hygo”, 850 Euro/m2. Lagja Partizani, rruga Thanas Martiri Korce, Në shitje apartament 1+1, 63 m2, kati 5.
ITALBA COSTRUZIONI shet skele per suvatime e modelit MESSERSI. Prane Kompleksit Gjoka, Xhafzotaj, Jepet me qera ose shitet Magazine me sip 350m2. Shes lokal tek rr.Don Bosko perballe kishes tek banka Credins, 128m2, 155.000 Euro.
                                   
Adresa Rruga e Dibres,Prane Komisariatit Nr. 4. 74.0 m², 1+1. Rruga: Tafil Buzi, Ksamil, Sarandë, Ap. me qera, 2+1, 50 Euro. Shitet dyqan, te liqeni unaza e re, 60.0 m², me te gjitha dokumentat. i hipotekuar, 2000 Euro/m2.
Rezidenca "Kodra e Diellit", Selite, Komuna Farke, Tirane, 150.0 m², 3+1, 140.000 EUR. Prane Adriatikut me pamje nga deti 50 metra nga deti, 55.0 m², 1+1, 35000 EUR. Stacioni i trenit, rruga Karl Gega 22, 1+1, 85 m2, 250 Euro.